Electrolux mosógép laposszíj 1280PJ5

5.900 Ft

  • Hossza: 1280 mm
  • Bordaforma: PJ
  • Szélessége: 3,5 mm
  • Bordák közti szélesség: 2,34 mm
  • Bordák száma: 5

Készleten

Leírás

Mosógépek amihez a meghajtószíj megfelel:

AEG1045S91475900100Mosógép
AEGL104591475003200Mosógép
AEGL104591475003201
AEGL1045E91451210400Mosógép
AEGL1045EL91475650800
AEGL1045EL91475652600
AEGL1045EL91475652601
AEGL1045S91475900101Mosógép
AEGL1045S91475900701Mosógép
AEGL10500VI91451010500Mosógép
AEGL10500VI91451010501Mosógép
AEGL10500VI91451010502
AEGL10500VI91451010503
AEGL10500VI91451011800
AEGL10500VI91451090600
AEGL501191484180300
AEGL501191484180000
AEGLAV4080091372870100Mosógép
AEGLAV4080091372836100Mosógép
AEGLAV4080091372917100Mosógép
AEGLAV4090091372869100Mosógép
AEGLAV4090091372835100Mosógép
AEGLAV4090091372864100Mosógép
AEGLAV4090091372909100Mosógép
AEGLAV4090091372921100Mosógép
AEGLAV4090991372871100Mosógép
AEGLAV4100091372852100Mosógép
AEGLAV4100091372913100Mosógép
AEGLAV4100991372868100Mosógép
AEGLAV4101091320110100Mosógép
AEGLAV4101091320110101Mosógép
AEGLAV4101091320110102Mosógép
AEGLAV454091372569100
AEGLAV464291372515100
AEGLAV474291372514100
AEGLAV474291372572100
AEGLAV70330-W91400217900Mosógép
AEGLAV70330-W91400217901Mosógép
AEGLAV70530-W91400202200Mosógép
AEGLAV70530-W91400202201Mosógép
AEGLAV70539-W91400202100Mosógép
AEGLAV70539-W91400202101Mosógép
AEGLAV70630-W91400213201Mosógép
AEGLAV70730-W91400202001Mosógép
AEGLAV70730-W91400202000Mosógép
AEGLAV70740-W91400228200Mosógép
AEGLAV70780-W91400220000Mosógép
AEGLAV71739-W91400201901Mosógép
AEGLAV71749-W91400228300Mosógép
AEGLAV72630-WA91400213001
AEGLAV72730-W91400201700Mosógép
AEGLAV72740-W91400228400Mosógép
AEGLAV7275091400248000Mosógép
AEGLAVCLARA104691475900901Mosógép
AEGLAVW103091400218101Mosógép
AEGLAVW1030-W91400218100Mosógép
AEGLAVW1039-W91400217600Mosógép
AEGLAVW1040-W91400226000Mosógép
AEGLAVW1049-W91400226100Mosógép
AEGLAVW105091400241800Mosógép
Arthur MartinAW1039T91372402100
DomolineWV100091478913000Mosógép
ElectroluxEW1020T91372767100
ElectroluxEW1021T91372775100
ElectroluxEW1042S91475003400Mosógép
ElectroluxEW1066T91372826101Mosógép
ElectroluxEW1066T91372826100
ElectroluxEW635T91372787100
ElectroluxEW850F91484002800Mosógép
ElectroluxEW851F91484300400Mosógép
ElectroluxEW900F91484301800Mosógép
ElectroluxEW902F91484000600Mosógép
ElectroluxEW903T91372260100
ElectroluxEW910T91372814100Mosógép
ElectroluxEW924T91372822100
ElectroluxEW924T191372802100Mosógép
ElectroluxEW930S91474701200Mosógép
ElectroluxEW931S91474702500Mosógép
ElectroluxEW932S91476000500Mosógép
ElectroluxEW935T91372788100
ElectroluxEW940T91372292200
ElectroluxEW940T91372292100
ElectroluxEW941T91372585100
ElectroluxEW942S91474702300Mosógép
ElectroluxEWS103091475655500
Silentic178337_2034391421105300
Silentic178337_2034391421105301
Silentic178337_2057491421111201
ZankerCF206691479102500
ZankerCF206691479102501
ZankerCF206691479102502
ZankerCF287691484650700
ZankerCF287691484650701
ZankerCF297091484650300
ZankerCF297091484650301
ZankerCL808291372254100
ZankerCL810391372256100
ZankerCLASS.5092S91484601200
ZankerCLASSIC5081S91479600000
ZankerCLASSIC508291479001300
ZankerCLASSIC508591482000900
ZankerCLASSIC508591482003600
ZankerCLASSIC5085S91484600100
ZankerCLASSIC508691484003300
ZankerCLASSIC509091484000000
ZankerCLASSIC5090S91484600200
ZankerCLASSIC509191484002400
ZankerCLASSIC809591372295100
ZankerCT206091372523100
ZankerCT206191372752200
ZankerCT2061-191372832100
ZankerCT286091372525100
ZankerCT286191372753200
ZankerCT296091372524100
ZankerCT296191372754200
ZankerFR205191475900400
ZankerFR205191475900401
ZankerFR295191476004500
ZankerFR295191476004501
ZankerLAVITA 908591482703300
ZankerLAVITA 909091482701000
ZankerLAVITA 909191484706800
ZankerLAVITA 909191484711600
ZankerLFR205091475003000
ZankerLFR205091475003001
ZankerLV429091474702700
ZankerLV909291484714300
ZankerPF104091421103201
ZankerPF405091451273700
ZankerPF405091451500600
ZankerPF405091451500601
ZankerPF505091451503100
ZankerPF505091451503101
ZankerPT405091320208100
ZankerPT405091320208101
ZankerPT405091320208102
ZankerVT205091372880100
ZankerVT295091372881100
ZankerWA80091478011300
ZanussiF100591478971600
ZanussiF100591478971601
ZanussiFA102391421101600
ZanussiFA102391421101601
ZanussiFA102391421101602
ZanussiFD101691451502900
ZanussiFD101691451502901
ZanussiFE100491451451200
ZanussiFE100491451451201
ZanussiFE100491451451202
ZanussiFJ1005N91475901200
ZanussiFJ1005N91475901201
ZanussiFJ90291477706900
ZanussiFJ906N91474702400
ZanussiFJE100691451272500
ZanussiFJE100691451272501
ZanussiFJS1076N91475003300
ZanussiFJS1076N91475003301
ZanussiFJS1086N91475004200
ZanussiFJS1086N91475004201
ZanussiFL1022C91478008801
ZanussiFL900AMIE91477019300
ZanussiFL9040H91477400000
ZanussiFL904H91477018600
ZanussiFL924N91474006400
ZanussiFLF102291478963100
ZanussiFLF124291478963000
ZanussiFLS100391420012200
ZanussiFLS1012C91478955600
ZanussiFLS1012C91478955601
ZanussiFLS1012C91478955603
ZanussiFLS1012C91478955604
ZanussiFLS102291478051101
ZanussiFLS1022CH91478051100
ZanussiFLS104291477654300
ZanussiFLS104291477654301
ZanussiFLS104291477654303
ZanussiFLS104291477654304
ZanussiFLS1072CH91478955500
ZanussiFLS1072CH91478965600
ZanussiFLS1073C91420010500
ZanussiFLS1073C91420010501
ZanussiFLS107491477653600
ZanussiFLS108291478962700
ZanussiFLS108391420010800
ZanussiFLS108391420010801
ZanussiFLS108491478055000
ZanussiFLS108491478055001
ZanussiFLS108491478055002
ZanussiFLS108691478055300
ZanussiFLS108691478055301
ZanussiFLS122291478051201
ZanussiFLS87291477653400
ZanussiFLS87291477653401
ZanussiFLS9040H91477550000
ZanussiFLS97491477653500
ZanussiT1033V91320116100
ZanussiT1033V91320116101
ZanussiT1033V91320116102
ZanussiT1033V91320116103
ZanussiTJ1003V91376030100
ZanussiTJS1184V91372899100
ZanussiTL1003V99999993900
ZanussiTL107391372424100
ZanussiTL1083CV99999993000
ZanussiTL1084C91372805100
ZanussiTL1084C191372831100
ZanussiTL1093V91372847100
ZanussiTL1093V91372847101
ZanussiTL984C91372806100
ZanussiTL984C191372935100
ZanussiTL995V91372876100
ZanussiTLS1083V91372901100
ZanussiW100291460051200
ZanussiWDS107291465100200
ZanussiWDS107291465100201
ZanussiWDS107291465100400
ZanussiZF72.8591474000900
ZanussiZF850JX91456000400
ZanussiZF850PX91449048500
ZanussiZF855J91456004200
ZanussiZF94391477015100
ZanussiZF94391477002400
ZanussiZF943WS91477009300
ZanussiZF945J91477704500
ZanussiZF945J91477700300
ZanussiZS90391474005600
ZanussiZS935J91474700100
ZanussiZS935J91474701500

A korábbi alkatrészek cikkszámai:

  • 1240210201
  • 1240211209
  • 1240211217
  • 311062642005
  • 311062822003
  • 311062960001
  • 311063768007
  • 4210013573002
  • 50205768000
  • 50220804004
  • 8996454284549

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Electrolux mosógép laposszíj 1280PJ5” értékelése elsőként

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Termék értesítés Értesítést kérek a termék beérkezéséről:
Email Az email címét nem használjuk másra, csak az adott termékkel kapcsolatos beérkezésre...